وبلاگ شخصی دکتر عباسعلی قربان صباغ

عضو هیئت علمی و مدیر گروه برق دانشگاه صنعتی قوچان

وبلاگ شخصی دکتر عباسعلی قربان صباغ

عضو هیئت علمی و مدیر گروه برق دانشگاه صنعتی قوچان

  • ۰
  • ۰

پیشنهاد:

دانشجویانی که در آزمون 18 دی حاضر بوده و نهایتا موفق به گذراندن درس نشده اند، می توانند در صورت تمایل در آزمون جایگزین جدیدی از مطالب فصل 9 کتاب، شرکت نمایند. شرط این آزمون بدین صورت است که در صورت کسب حداقل نیمی از نمره آزمون فوق، نمره 12 ثبت شده و در صورت عدم موفقیت، نمره کسب شده جدید ثبت خواهد شد. طبیعی است نمرات میان ترم و کوییز و حل تمرین برای متقاضیان آزمون جایگزین بی اثر است.

طبق توافق صورت گرفته مقرر شد آزمون روز 7 بهمن ساعت 8 صبح انجام گیرد و انشا الله در همان روز نتیجه نهایی شده و نمرات ثبت نهایی گردند.

تاکید می گردد سطح امتحان به هیچ عنوان پایین تر از آزمون پایان ترم نخواهد بود. مطالب مورد سوال در این آزمون فقط از فصل 9 کتاب (فصل فرآیندهای تصادفی) بوده و وابستگی حل مسائل به فصلهای قبل نیز اجتناب ناپذیر است.

  • ۹۶/۱۰/۲۳
  • عباسعلی قربان صباغ

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.